Przedpokój w stylu industrialnym co wybrać?

Metalowe dekoracje, ręcznie wykonane za pomocą metody zwanej metaloplastyka artystyczna, świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnych, np dekoracje Dąstal. Ich surowy, minimalistyczny design znakomicie podkreśli loftowy charakter aranżacji.

Styl industrialny jest popularnym trendem we wnętrzach od wielu lat. Czerpie inspirację ze starych fabryk i architektury przemysłowej. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego przedpokój to jedna z najbardziej zdradliwych części mieszkania. Jeśli uwielbiasz styl industrialny, może to być idealny sposób na udekorowanie Twojego przedpokoju. Wszystkie metale, utylitarne powierzchnie i nie do końca doskonałe wykończenia z pewnością przez długi czas będą prezentować się odpowiednio i wciąż wyglądać jak nowe.

W industrialnym przedpokoju akcesoria są kluczowe. Tak, półka na buty jest praktyczna, podobnie jak metalowy wieszak na płaszcze, ale dzieła sztuki w ramkach są czysto dekoracyjne, podobnie jak inne ozdoby ścienne. Pomieszczenia w stylu industrialnym bardziej niż jakiekolwiek inne potrzebują tych wszystkich ważnych dodatkowych akcentów, aby nie wyglądały ciężko i sterylnie. Dekoracjami nadasz im charakteru. Zaznaczysz, że to Twoje miejsce.

Urządzając przedpokój według zasad stylu industrialnego, należy unikać łączenia pluszowych tkanin z industrialnymi meblami. Zdecydowanie lepiej jest postawić na funkcjonalne materiały. Można też śmiało skorzystać z rzeczy i mebli z tak zwanej drugiej ręki.

Poszukaj mebli, którym możesz dać drugie życie. Najlepiej, aby były one wykonane z drewna, metalu, kamienia lub miedzi. Postarzane elementy metalowe, drewniane podłogi i odsłonięte stalowe belki dobrze sprawdzą się w takim przedpokoju. Postaw na neutralną paletę kolorów składającą się z różnych odcieni szarości, czerni i bieli. Rozważ polerowaną podłogę betonową. Chociaż drewniane podłogi doskonale pasują do tego stylu, polerowany beton jest ultranowoczesną i niedrogą opcją.

Twój przedpokój jest niewielki? Jeśli chcesz optycznie powiększyć i rozjaśnić jego przestrzeń, zastanów się nad ogromnym lustrem. Lustro to nie tylko tafla. Wybierz więc ramę, która będzie pasować do założeń industrialnej aranżacji, na przykład taką, która wykonana będzie z odzyskanego drewna lub prostą metalową ramę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie pasować do innych industrialnych elementów.

Author: trendy17.pl